Мудрик та Зінченко в АПЛ. Стали відомими оцінки українців у матчах чемпіонату Англії. Обидва здивували

Олександр Зінченко та Михайло Мудрик вийшли у стартових складах своїх команд у поєдинках АПЛ, але до фінального свистка не дограли. Обидва піднесли неприємні сюрпризи, провівши не найкращі свої матчі. Щоправда, на відміну від "Челсі", "Арсеналу" вдалося перемогти.

У суботу, 1 квітня, відбувся матч 29-го туру чемпіонату Англії з футболу між "Арсеналом" та "Лідсом". Гра завершилася з рахунком 4:1 на користь "канонірів".

"Арсенал" переміг і зберіг відрив від "Манчестер-Сіті"

Рахунок у матчі відкрив Габріель Жезус на 35-й хвилині. Бразилець реалізував 11-метровий. Цей гол став для нього першим із жовтня 2022 року. За 10 хвилин після початку другого тайму Жезус оформив дубль. Також у цій грі за "Арсенал» відзначилися Бен Вайт і Граніт Джака. Єдиний гол "Лідс" забив на 76-й хвилині, відзначився Расмус Крістенсен.

Український футболіст Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі лондонців і провів на полі 85 хвилин, після чого його замінили на Кірана Тірні. Результативними діями Олександр не відзначився. Цікаво, що Крістенсен забив після того, як м'яч після його удару відрикошетив від Зінченка.

Після закінчення поєдинку статистичний портал WhoScored виставив оцінки гравцям. Зінченко отримав оцінку 6.8 балів, що є найгіршим показником серед гравців стартового складу "Арсеналу" (така сама оцінка і у Томаса Партея). За матч Олександр 1 раз відібрав м'яч, віддав 78 точних пасів (81,3%), 1 раз сфолив, 1 раз заблокував удар та 116 разів доторкнувся до м'яча. Найкращим гравцем зустрічі став Габріел Мартінеллі, який отримав 8.6 балів.

Наразі "Арсенал" посідає перше місце в таблиці чемпіонату АПЛ, маючи у своєму активі 72 очки після 29 турів. Найближчий переслідувач "Манчестер Сіті" має 64 пункти і на одну гру менше. У суботу команда Хосепа Гвардіоли розтрощила - 4:1.

"Челсі" сенсаційно програв. Мудрик розтринькав гольові моменти

Невдача спіткала ще одного українського легіонера АПЛ Михайла Мудрика. Його лондонський "Челсі" сенсаційно програв на домашньому стадіоні "Астон Віллі".

Український легіонер лондонців Михайло Мудрик вийшов на поле з перших хвилин та провів на полі 57 хвилин. Його замінили за рахунку 0:2. У першому таймі 22-річний українець мав два гарні моменти, але обидва рази не зміг переграти аргентинського воротаря Емільяно Мартінеса. Веб-портал WhoScored поставив Мудрику оцінку 5.95. Гірше за нього оцінили лише Марка Кукурелью (5.9), Рубена Лофтус-Чіка (5.88) та Кепу Аррісабалагу (5.23).

Найкращим у складі "Челсі" став Жоау Фелікс (7.81), у складі "Астон Вілли" – автор другого голу Джон Макгінн (8.55).

Для Мудрика це був сьомий матч в АПЛ, раніше він відзначився одним асистом.