Путівка на Євро-2024: збірна України з футболу перемогла команду з Ісландії з рахунком 2:1

Матч Україна - Ісландія відбувся 26 березня. Стартовий свисток головного арбітра пролунав о 21:45 за київським часом. Фінальний поєдинок плей-офф відбору на Євро-2024 пройде в місті Вроцлав на стадіоні Тарчинський арена. Рахунок зустрічі - 2:1. Україна перемогла Ісландію та пробилась на Євро-2024.

У вівторок, 26 березня, збірна України провела фінальний матч плейоф відбору до Євро-2024 проти національної команди Ісландії. Поєдинок відбувся на стадіоні "Тарчинський Арена Вроцлав" у польському Вроцлаві. Гра розпочалася о 21:45 за київським часом. Перед матчем організатори повідомляли, що очікують близько 34 тисяч уболівальників,

Україна перемогла Ісландію та пробилась на Євро-2024

Матч для українців почався не дуже оптимістично. Хоча Україна й володіла ініціативою, проте підопічні Сергія Реброва так і не змогли першими відкрити рахунок.

А от Гудмундссон на тридцятій хвилині матчу перед штрафною українців розібрався з кількома захисниками і відправив м'яч у кут воріт.

На 39-й хвилині після навали атак українців Роман Яремчук забив, але гол не зарахували через положення поза грою.

Але вже на 53-й хвилині після стрімкої контратаки Віктор Циганков з-за меж штрафного майданчика ісландців поклав м'яча у дальній кут воріт.

Михайло Мудрик за матч мав кілька шансів забити, а на 84-й хвилині йому це вдалось й він вивів Україну вперед.

Рахунок зустрічі - 2:1.

Дивись відео Військові частини розпочинають набір солдатів

Що відомо про збірну Ісландії?

Загалом українські футболісти чотири рази у своїй історії зустрічалася з командою цієї країни. Вперше це сталося на груповій стадії в межах відбору до чемпіонату Європи-2000. Перша гра завершилася нічиєю, а в другій перемогу святкували синьо-жовті.

Також ісландці були суперниками українців у відборі на Мундіаль-2018. Перша гра також завершилася нічиєю, а в другій сильнішим був суперник (2:0).

У кваліфікації на Євро-2024 Ісландія посіла четверте місце у групі, а у плей-оф відбору пробилась як четверта найкраща команда дивізіону В Ліги націй, що не вийшла на турнір напряму.

Ісландія одного разу грала на чемпіонаті Європи — у 2016 році. Тоді команда одразу дійшла до чвертьфіналу, де поступилась господарю турніру Франції з рахунком 2:5.

Останній великий турнір для ісландців — чемпіонат світу-2018, це також була дебютна світова першість в їхній історії. У підсумку збірна не вийшла з групи.

У світовому рейтингу ФІФА збірна Ісландії посідає 73-тє місце (Україна — 24-та).

Нагадаємо, у півфіналі плей-офф збірна України здобула вольову перемогу над Боснією і Герцеговиною (2:1), забивши два голи на останніх хвилинах гри. За команду Сергія Реброва відзначилися Роман Яремчук і Артем Довбик. Ісландія розгромила Ізраїль у Будапешті з рахунком 4:1.

Після перемоги над командою Ісландії, Україна поїде на Євро-2024, яке стартує 14 червня в Німеччині. Наша збірна потрапить у групу E, де її суперниками стануть Бельгія, Словаччина та Румунія.