Польська тенісистка Іґа Швьонтек програла росіянці на турнірі у Маямі

Лідерка світового тенісного рейтингу Іґа Швьонтек програла росіянці Катєрінє Алєксандровой, з рахунком 4:6, 2:6 в 1/8 фіналу турніру WTA 1000 в Маямі. Таким чином, полька втратила шанс на другий в кар'єрі так званий Sunshine Double.

Лідерка світового тенісного рейтингу Іґа Швьонтек програла росіянці Катєрінє Алєксандровой, з рахунком 4:6, 2:6 в 1/8 фіналу турніру WTA 1000 в Маямі. Поєдинок тривав одну годину і 25 хвилин. Передає видання RMF24.

Дивись відео Świątek i Osaka zdominują kobiecy tenis? "Rośnie wielka rywalizacja"

Швьонтек втратила шанс на другий в кар'єрі Sunshine Double

Таким чином, полька втратила шанс на другий в кар'єрі так званий Sunshine Double - так називають тріумфи на турнірах поспіль в Індіан-Веллсі в Каліфорнії і Маямі у Флориді. Півтора тижні тому Швьонтек тріумфувала в Індіан-Веллсі. Полька виграла обидва турніри у 2022 році, будучи тоді 20-річною гравчинею, наймолодшою в історії. Якщо вона зробить це знову, то зрівняється з досягненням німкені Штеффі Граф у 1994 та 1996 роках.

Крім того, до елітної групи Sunshine Double Club входять лише бельгійка Кім Клійстерс, тріумфаторка 2005 року, та білоруска Вікторія Азаренко, найкраща у 2016 році.

Результати турніру у Маямі

Матч розпочався для Швьонтек невдало - вона програла гейм на власній подачі. Від цієї поразки вона так і не змогла оговтатися, хоча за рахунку 2:3 мала одну можливість взяти подачу суперниці, яка на сім років старша за неї.

У другому сеті подача Алєксандровой (вісім ейсів за весь матч) не дозволила першій ракетці світу жодного разу зробити брейк. Швьонтек, з іншого боку, подавала менш вдало і двічі не змогла реалізувати свій брейк. Завершила справу росіянка своїм другим матчболом.

Це був їхній п'ятий поєдинок, і баланс поки що на користь Швьонтек, яка має три перемоги.

Турнір у Маямі сповнений сюрпризів. Раніше вже вилетіли білоруска Аріна Сабаленка (номер 2) та американка Коко Гауфф (номер 3). Розрив в очках у першій трійці рейтингу WTA дуже великий і в наступному рейтингу суттєво не зміниться.

Втім, казахстанка Алена Рибакіна (номер 4), американка Джессіка Пегула (номер 5) та гречанка Марія Саккарі (номер 8) мають шанси наблизитися до вершини, адже всі вони пройшли до чвертьфіналу. У півфінальних матчах Рибакіна зустрінеться з Саккарі, а Пегула - з Алєксандровой.

В іншому чвертьфіналі француженка Каролін Гарсія зіграє проти американки Даніель Коллінз, а білоруска Вікторія Азаренко - проти представниці Казахстану Юлії Путінцевої.