ŻABKA - W dobrym towarzystwie

Dobrze jest mieć przy sobie kogoś, na kim możemy polegać, kto nas wesprze, dobrze doradzi i w każdej chwili służy pomocą. Dotyczy to nie tylko życia osobistego, ale także prowadzenia biznesu. Dobry partner jest na wagę złota - dosłownie i w przenośni. Podkreślają to Olena Marchuk i Alina Khoroshenko, Ukrainki, które w Polsce prowadzą sklepy w sieci Żabka.

Zamiast samemu przecierać szlak, można skorzystać ze sprawdzonego przepisu na biznes i prowadzić go z partnerem godnym zaufania. Dla Oleny Marchuk i Aliny Khoroshenko takim właśnie partnerem jest Żabka. Obie założyły i prowadzą sklepy tej sieci. Ogromnym ułatwieniem dla nich było to, że dostały sklep wynajęty przez Żabkę, który był całkowicie urządzony i gotowy do otwarcia.

Дивись відео

 

Gdyby same musiały wynająć lokal, kupić meble, wyposażenie i towar, poniosłyby ogromne koszty. A ryzyko, czy biznes stanie się dochodowy, byłoby większe. „Z Żabką czujemy się bezpieczne. Na bieżąco mamy wsparcie logistyczne, dostawy towarów, serwis IT i wiele innych udogodnień", mówią i dodają, że taka współpraca, to gotowy przepis na sukces. 

Materiał promocyjny Żabka/ПРОМОЦІЙНИЙ МАТЕРІАЛ