Перша двократна переможниця з України: Магучіх поставила рекорд сезону зі стрибків у висоту

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх перемогла у фіналі Діамантової ліги> в американському Юджині у стрибках у висоту. Таким чином вона виграла всі найважливіші турніри року. А останній - взяла ще й з рекордом сезону. Загалом у фінальних змаганнях брали участь три українки. Детальніше в матеріалі Ukrayina.pl.

Магучіх виграла фінал Діамантової ліги-2023 з рекордом сезону

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх перемогла у фіналі «Діамантової ліги» в американському Юджині у стрибках у висоту.

Українка здобула перемогу з результатом 2,03 м. Ця перемога стала для Ярослави другою поспіль – у 2022 році вона також стала першою у фіналі з результатом 2,03 см.

Висота 2,05 м не підкорилася ні Магучіх, ні її суперниці. Таким чином, за кількістю використаних спроб переможцем Діамантової ліги-2023 стала українська спортсменка.

Загалом у фіналі змагань у секторі стрибків у висоту взяли участь три українки: Ярослава Магучіх, Ірина Геращенко та Юлія Левченко.

Діамантова ліга-2023. Стрибки у висоту (жінки)

Українка виграла всі топові турніри року в стрибках у висоту

Уродженка Дніпра виграла абсолютно всі найпрестижніші трофеї сезону.

• Почались перемоги Магучіх у Стамбулі – взяла планку 1,98 м та встала на п'єдестал ЧЄ у приміщенні зі ще однією українкою Катериною Табашник.
  • В рамках Європейських ігор, що пройшли в Польщі, відбувся й командний чемпіонат Європи з легкої атлетики. Україна через пропуск тогорічного турніру змагалася у другому дивізіоні – Магучіх стрибала у групі зі слабшими суперницями. Тоді Ярослава взяла золото із результатом 1,97 м.
  • Магучіх здобула золото Чемпіонату Світу у стрибках у висоту з результатом 2,01 м. Ця перемога стала першою за 10 років для України на світовій першості з легкої атлетики. І першою для Ярослави на такого рівня турнірі.
  • Крапку Ярослава поставила у найпрестижніших комерційних змагань у легкій атлетиці. 2,03 м – рекорд сезону.

Нагадаємо, остаточного рішення щодо участі українських спортсменів в Олімпіаді в Парижі разом зі спортсменами з Росії та Білорусі поки що не ухвалено. Утім українські спортсмени беруть участь у відбіркових змаганнях до Олімпійських ігор лише за умови участі спортсменів із вищезазначених країн, допущених міжнародними федераціями як індивідуальних нейтральних атлетів та дотримуючись суворих умов нейтралітету, встановлених кожною з них.