Dyktatorzy Kim Dzong Un i Putin są niscy. Hitler był znacznie wyższy od nich. Jakiego wzrostu są przywódcy państw agresorów?

Federacja Rosyjska i Korea Północna mają wiele tajemnic. Jedną z nich jest prawdziwy wzrost dyktatorów tych państw. Pogłoski o sobowtórach Putina krążą w Internecie od dawna. Jak sie okazało, Kim Dzong Un ma na to inny patent niż Putin.

Czy Rosja i Korea Północna coś ukrywają?

Rosja i Korea Północna mają wiele tajemnic. Jedną z nich jest prawdziwy wzrost dyktatorów tych państw. Plotki o sobowtórach Władimira Putina krążą od dawna. Wyróżniają się fakturą twarzy, kształtem uszu i  innymi cechami. Ponadto prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski otwarcie mówił o dublerach Putina. Rosyjski dyktator Władimir Putin najwyraźniej tak bardzo wstydzi się swojego niskiego wzrostu, że stara się go ukryć. 

Jak dyktatorzy zwiększają swój wzrost?

Według „Washington Post" północnokoreański przywódca Kim Dzong Un używa specjalnych wkładek, aby powiększyć swój wzrost. Południowokoreańscy dziennikarze szczegółowo przeanalizowali wygląd Kim Dzong Una i odkryli, że rzeczywiście na spotkanie on zakłada specjalne wkładki, o czym świadczy niezwykle strome pochylenie z przodu butów. Rosyjski dyktator również stosuje metodę "na wkładkę". Często można zobaczyć go w butach na obcasie. Przykładowo na jednym ze zdjęć Putin siedzi na krześle obok prezydenta Turcji Recepa Tayyipa Erdogana.

Przywódca Kremla jest znacząco wyższy od tureckiego prezydenta. W prawdziwym życiu jest to wręcz niemożliwe, ponieważ Erdogan ma 185 cm wzrostu. Kreml specjalnie szuka dla Putina „właściwego" fotografa, który wybiera takie ujęcie, na których, Władimir Putin wydaje się wyższy. Pojawiają się więc zdjęcia robione od strony ziemi, które optycznie wydłużają sylwetkę rosyjskiego dyktatora. Dla fotografa głównym zadaniem jest uchwycenie Putina na pierwszym planie. Dzięki temu wyżsi uczestnicy zdjęcia tracą wzrost, z powodu niekorzystnego rozmieszczenia kompozycji, a prezydent Rosji wygląda bardziej atrakcyjnie. 

Jaki wzrost mają Putin i Kim?

Okazało się, że faktyczny wzrost przywódcy Korei Północnej wyniósł około  162,5 cm, czyli o 8 cm mniej niż było to przedstawiane wcześniej. Jak zauważa "The Washington post", wcześniej wszystkie zdjęcia Kim Dzong Una pochodzą z oficjalnego źródła. Są to  wyłącznie media północnokoreańskie. Jest teoria, że możliwie zostały przerobione w Photoshopie.

Nie ma oficjalnych informacji na temat wzrostu Putina. Nieoficjalnie wiadomo, że ma około 168 lub 170 cm wzrostu. Istnieją jednak również dowody na to, że wzrost Putina może być bliższy ku 152 cm. Z tego powodu Putin wielokrotnie stawał się pośmiewiskiem Internetu. Co ciekawe, średni wzrost osób płci męskiej w Rosji wynosi 175,4 cm, a kobiet  w okolicach 165,3 centymetrów. 

Jakiego wzrostu był Adolf Hitler?

Adolf Hitler był niemieckim dyktatorem a w dodatku twórcą ruchu nazistowskiego. Był odpowiedzialny za wywołanie drugiej wojny światowej. Jak informuje "The Guardian" były mąż stanu Niemiec  Adolf Hitler miał około 173 cm wzrostu. 

Czy wiek ma wpływ na wzrost? 

Wiemy, że wiek też ma znaczenie. Dyktator Kremla w październiku 2023 roku skończy 71 lat, choć medycyna udowodniła, że ??po 40. roku życia człowiek traci około 1 cm co 10 lat. Dzieje się tak na skutek związanych z wiekiem zmian w kościach, mięśniach i stawach.

Zobacz wideo Ukraińskie załogi szkolone na brytyjskich czołgach Challenger 2
ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ