18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie
dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

"Oni rozrywają facetów na strzępy, horror dzieje się w tych desantach". Zwierzenia Rosjanina [WIDEO]

Eugeniusz Diaczkow
Rosyjski żołnierz opowiedział o ciężkich stratach armii okupacyjnej. Mówi, że widzi zwłoki swoich towarzyszy podczas lądowań i podkreśla, że życie żołnierzy kończy się w straszny sposób.

Film z apelem rosyjskiego żołnierza został opublikowany na Telegramie na kanale Butusov Plus. Mężczyzna skarży się w nim na warunki służby w "największej armii świata". Zdradza drastyczne szczegóły śmierci i znęcania się nad żołnierzami, które odbywają się na froncie.

Rozrywają facetów na kawałki. Po prostu na wióry. Horror dzieje się w tych pieprzonych lądowiskach

- mówi Rosjanin.

Zobacz wideo Błaszczak domaga się wyjaśnień w sprawie niezidentyfikowanego obiektu. "Dlaczego nie został zestrzelony?"

Rosyjski żołnierz zmęczył się opowieściami swojego watażki Putina o "sanitarnych" stratach i kilku rannych i postanowił opowiedzieć, jak naprawdę wygląda sytuacja "drugiej armii świata".

Rosjanie, przestańcie robić głupie rzeczy. Pomyśl o tych, którzy tam giną. To nie jest zwykła śmierć, to straszna śmierć. Widziałem nawet zwłoki mojego przyjaciela, który został rozerwany po wybuchu. Leżał w lesie. Szedłem z kolegą. Byliśmy popychani. Szliśmy na czworakach. Kopali mnie. Kiedy go zobaczyłem, miał już oderwaną dolną szczękę

- mówi rosyjski żołnierz w apelu do Rosjan. 

Były dyrektor CIA: Jeśli Putin wygra, na tym nie poprzestanie

Były szef Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA) USA David Petraeus powiedział, że jeśli Ukraina zostanie pokonana, Putin na tym nie poprzestanie. Kolejnym krajem może być blisko leżące państwo - Mołdawia. David Petraeus powiedział o tym w komentarzu dla CNN.

Były szef wywiadu USA jest przekonany, że Putin nie poprzestanie na tym, jeśli Rosja wygra na Ukrainie.

Jeśli Rosja wygra, jeśli Putinowi uda się osiągnąć swój bardzo duży cel na Ukrainie, to na tym nie poprzestanie. Następnym celem będzie Mołdawia, być może jeden z krajów bałtyckich lub inne kraje. Henry Kissinger powiedział przed śmiercią, że linia obrony NATO znajduje się teraz na granicy Ukrainy i Rosji, a ja w pełni się z tym zgadzam

- powiedział David Petraeus.

Jak międzynarodowi politycy mówią o przyszłości Ukrainy?

6 stycznia 2024 roku dyplomata Roman Bezsmertnyj powiedział, że reżim Putina postrzega Europę jako cel i przygotowuje się do ataku na kraje UE. Pod koniec grudnia zachodnie media informowały o tym, że oficerowie wywiadu jednego z krajów europejskich sugerują, że Rosja może próbować zaatakować Europę zimą 2024-2025. 

Zobacz wideo "Ludzie potrzebują chleba, ale potrzebują też okien". Relacja z charytatywnej aukcji DESA dla Ukrainy

Wcześniej szef polskiego Biura Bezpieczeństwa Narodowego Jacek Siewiera powiedział, że kraje NATO na wschodniej flance powinny przygotować się na ewentualną konfrontację z Rosją w ciągu trzech lat. Jednocześnie niemiecki minister obrony Boris Pistorius uważa, że jego kraj musi poprawić przygotowania obronne w siłach zbrojnych, przemyśle i społeczeństwie.

ПОПУЛЯРНІ
ОСТАННІ